Kjo tortë e shijshme e kokosit është në të vërtetë një tortë me kokë me një sheqer kafe të butë dhe kokrra të thekur kokë. Nga mysafirët e partisë së shtëpisë në familjen tuaj jashtë qytetit që po viziton, të gjithë do të kënaqen me këtë ëmbëlsirë të ëmbël.
Shiko gjithashtu
Peach shpejtë dhe kokosit Upside-Down Biskota
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 lugë gjelle gjalpë
- 2/3 filxhan sheqer (kafe)
- 2 lugë ujë
- 1 filxhan kokosit (i thekur *)
- 1 1/4 gota miell (tortë, analizohet)
- 1 1/4 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji kripë
- 3/4 filxhan sheqer
- 1/4 copë gjalpë
- 1 vezë (rrahur mirë)
- 1/2 filxhan qumësht
- 1 lugë çaji
- ekstrakt vanilje
Si ta Bëni
- Në një pjatë katror prej 8 inç, shkrijeni gjalpin me sheqer ngjyrë kafe dhe ujë.
- Cook, nxitje deri mirë përzier. Shtoni kokosit të thekur; le menjane.
- Shosh bashku miell tortë, pluhur pjekje, kripë dhe sheqer.
- Në tas përzierës, gjalpë krem; llokoçis në përbërës të thatë. Llokoçis në vezë, qumësht dhe vanilje; mundi për 1 minutë.
- Hidheni copë mbi përzierjen e kokosit. Piqem në 350 F për 35 deri 45 minuta, derisa të bëhet tortë.
- Invert cake mbi një pjatë tortë.
* To toast kokosit në furrë, përhap kokosit në një fletë pjekje në një shtresë të vetme. Piqni në 325 F, nxitje herë pas here, deri në kafe të artë, rreth 10 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Mjedër Bare Me Kokosit dhe Crumb Topping
Fresh Coconut Cake me krem kokosi të butë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 341 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 252 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |