Ky djathëburger ka proshutë dhe djathë të mbushur brenda pishtës. Një surprizë e vogël për një burger të madh provash! Receta e përsosur për një vakt të shpejtë në javë, gatime të rastësishme dhe tailgating.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ viçi terren
- 1 filxhan (240 ml) djathë të mprehta të mprehta të copëtuara
- 1/2 filxhan (120 ml) qepë të copëtuar
- 1/2 filxhan (120 ml) proshutë të gatuar të freskët, të copëtuar
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) Spike (ose
- kripë e kalitur )
- 2 lugë (30 ml) birrë të sheshtë
Si ta Bëni
- Kombinoje proshutë, qepë, djathë çedar në një tas të mesëm dhe vendosni mënjanë.
- Ngrohni skarë për ngrohje të mesme të lartë. Ju gjithashtu mund t'i përgatisni ato në furrë ose në furrë
- Mix viçi terren, erëz spike (ose kripë sezonale), dhe birrë së bashku. Forma përbërjen e mishit në 6 pako të hollë dhe vendosni në një pergamenë të madhe të prerjes së pllakës.
- Vendi proshutë / qepë / djathë përzierje në 3 nga patties. Top me copa të mbetura dhe shtresat e shtypit për të nënshkruar.
- Grill, skuq ose skuqura pan deri mirë done (temperatura e brendshme e 165 gradë F.), rreth 4-5 minuta për anën.
- Pasi të jeni gatuar, hiqni patjetat nga nxehtësia dhe vendosni mbi buns thara. Top me condiments tuaj të preferuar dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 878 |
| Fat i shëndoshë | 55 g |
| Fat i ngopur | 26 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 288 mg |
| sodium | 914 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 85 g |