Ky është një marinadë e lehtë për brinjët e derrit që merr shumë pak kohë për t'u përgatitur dhe lë mishin e bukur dhe të butë. Nëse bëni përpara kohe, ruani marinadën në një enë me ajër të mbyllur ose qelqi për 2-3 ditë në frigorifer pas përgatitjes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan (120 ml)
- lëng molle
- 1/2 filxhan (120 ml) salcë djegëshe
- 1/4 filxhan (60 ml) uthull të bardhë
- 1/4 filxhan salcë domate
- 1 lugë çaji qepë pluhur
- 1/2 teaspoon piper i zi
Si ta Bëni
- Përzieni së bashku të gjithë përbërësit në një tas xhami ose plastike.
- Vendi brinjë në një qese plastike të madhe ose pjatë qelqi. Hidh marinadë mbi brinjë, dhe kthehu të mbulosh disa herë.
- Mbajeni qesen ose mbulesën me mbulesë plastike dhe mbajeni në frigorifer për 2 orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 28 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1.257 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |