Këto biskota kombinojnë më të mirën e çdo gjëje, nga përbërësit e shëndetshëm si gjalpi natyror i badiava dhe tërshëra e mbështjellë me çokollatë të ëmbël dhe të errët. Dhe, sigurisht, ata nuk janë të qumështit, kështu që të gjithë mund të gëzojnë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/4 gotë gjalpë badiava (natyrore)
- 1/2 filxhan sheqer (unë preferoj sheqer kallami të papërfunduar)
- 1 filxhan mbushur sheqer ngjyrë kafe të errët
- 2 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 3 lugë qumësht bajame (ose qumësht kokosit, më shumë nëse është e nevojshme)
- 1 1/2 filxhan miell me qëllim
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 2 gota tërshërë tërshërë
- 1 filxhan patate të skuqura me çokollatë pa qumësht
Si ta Bëni
1. Ngroheni furrën në 350 F. Vendosni mënjanë një fletë të madhe pjekjeje të papërpunuar.
2. Në një tas të mesëm të madh duke përdorur një mikser elektrik dore, përzieni së bashku gjalpën e badiava dhe sheqernat derisa të kombinohen mirë, rreth 3 minuta (përzierja do të jetë e vështirë përzierje në fillim). Shtoni vezët, një në një kohë, përzier mirë. Shtojeni vaniljen dhe qumështin e bajames, dhe rrahni deri sa të qetë. Le menjane.
3. Në një tas të vogël përzierësin, shoshoni së bashku miellin, kripën, sodën e pjekjes dhe kënaqësinë deri sa të përzihet mirë.
Gradualisht shtoni përbërësit e thatë në lagësht derisa përzierja vjen së bashku në një brumë të ngurtë, por të butë. Fute në patate të skuqura çokollatë pa qumësht. Hidhni biskotat në humnerat e vogla në fletën e cookies dhe piqni për 10 deri në 12 minuta. Shërben ngrohtë ose në temperaturën e dhomës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 147 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 28 mg |
| sodium | 125 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |