Kjo pule e lehtë Parmesan dhe e mbuluar me barishte e bën një vakt të madh të përditshëm që familja do ta dojë. Shërbeni siç është me perime dhe patate ose oriz. Ose, shtoni një salcë marinara dhe shkrijeni disa djathë Mozzarella mbi pulë dhe shërbejeni atë me spageti.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gjysma e gjoksit të pa kockave të pulës
- 3 lugë gjalpë të shkrirë
- 1 filxhan thjeshtë crumbs thatë bukë
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 1/2 lugë çaji qepë pluhur
- 1/2 lugë çaji gjeth të thata borzilok
- 1 lugë çaji thata thata majdanoz
- 1/2 filxhan djathë të freskët parmezane integruar
Si ta Bëni
- Lyej lehtë një gjellë të pjekjes së cekët. Furrë ngrohëse në 375 °.
- Vendos gjinjtë e pulës në mes fletëve të përfundimit të plastikës dhe kile lehtë për të hollë dhe pastaj rrafshin në një trashësi të barabartë. Copë copa pulë në gjalpë të shkrirë; sasirojë të dy anët e copave të pulave me kripë dhe piper.
- Kombinoje përbërësit e mbetur në procesorin e ushqimit dhe pulsin disa herë, derisa djathi i parmezave të thyhet në copa më të vogla, por ende ka cilësi.
- Derdhni në një fletë letre ose pllakë me qime.
- Vishni copat e pulave me përzierjen e bukës dhe vendosni në pjatën e përgatitur.
- Piqni pulën për rreth 25 minuta, ose derisa të pini pule, duke u kthyer një herë në gjysmë të rrugës së gatimit. Nëse pule pounded mjaft e hollë, kontrolloni për doneness në rreth 20 minuta.
Shërben 4.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1423 |
| Fat i shëndoshë | 83 g |
| Fat i ngopur | 27 g |
| Fat i pangopur | 32 g |
| kolesteroli | 450 mg |
| sodium | 793 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 139 g |