Ushqimi indo-kinez ose chindian është një produkt i komunitetit kinez që jeton në Indi. Shijet e shijshme të ushqimit të tyre janë marrë dhe përshtatur me shije indiane. Ky recetë e lehtë kineze Bhel përdor salcë indo-kineze të përgatitura paraprakisht Szechuan që mund të bëhen përpara dhe të ruhen në frigoriferin tuaj për përdorim të ardhshëm. Bhel kinez është një meze e lehtë e shijshme që është mjaft e shëndetshme për t'u ngrënë si ushqim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan (250 gram) të
- petë gruri
- 1 tbsp. kanaçe, luledielli ose vaj gatimi perime për të skuqur thellësisht petë
- 1/4 filxhan karrota integruar
- 1/4 filxhan lakër feta shumë të mirë
- 1/4 filxhan shumë të hollë feta speca zile
- 1/4 filxhan
- mashurka
- 1/4 copë qepë të prera të pranverës
- 2 tbsp. koriandër i freskët i copëtuar
- 1/4 filxhan i kripur, kikirikë i pjekur
- 1/2 filxhan
- Indo-kineze Szechuan salcë
- 1 tsp. uthull
- 2 tbsp. ketchup domate
- 2 tsp. salcë djegës
- Kripë për shije
Si ta Bëni
- Nxehje një tenxhere të thellë të ujit deri në valë. Shtoni një tbsp kripë në të dhe pastaj shtoni petë. Boil deri pothuajse bërë dhe për të hequr nga uji. Drain mirë dhe vë mbi një pjatë të freskët dhe të thatë.
- Nxehtësia e vajit të gatimit për të skuqura thellë petë. Skuqeni thellë derisa të zbehtë të artë dhe crispy. Hiqni nga vaji, derdhni dhe mbani mënjanë në peshqir letrash deri sa të ftohet.
- Merrni një tas të madh përzierës dhe shtypni petëza të skuqura në të. Shto të gjithë përbërësit e tjerë dhe llokoçis mirë.
- Shërbyer menjëherë ose do të jetë i lagur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 137 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 299 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |