Kjo përzierje e ngrohjes me verë të kuqe, portokall, limon dhe erëza është holandezët që marrin verë të mulled ose gluhwein. Është e njohur në Holandë si bischopswijn ose '' verë peshkopi '' pas Shën Nikollës , peshkop katolik që festohet çdo vit në Sinterklaas .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 shishe verë të kuqe (p.sh., një Cabernet Sauvignon)
- 2 portokall
- 1 limon
- Rreth 15 karafil
- 4 shkopinj kanelle
- 1/2 filxhan sheqer të bardhë
Si ta Bëni
- Degradoni verën në një tenxhere të madhe, të trashë me supë.
- Pika portokall dhe limon me karafil dhe shtoni verën, së bashku me shkopinj kanellë.
- Ngrohuni ngadalë gjatë një nxehtësie shumë të ulët për 3 orë. Lëngu nuk duhet të valojë (kjo do ta bënte alkoolin të zhduket).
- Shtoni sheqerin drejt fundit dhe sigurohuni që ajo të shpërndahet tërësisht.
- Tani hiqni frutin dhe erëza dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 92 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |