Kjo "shkoni tek" receta për burgers qengji është my favorite. Unë rekomandoj këto patties për timers parë, kështu që nëse ju jeni një kuzhinier Burger fillestar qengji, atëherë jepni këtë një provoni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për Burgers:
- 1 1/2 £ / 680 gram qengji terren
- 3 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë / 30 ml qepë (grirë)
- 2 lugë / 30 ml ketchup
- 1 lugë çaji / 5 ml
- Salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji / 5 ml
- trumzë
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
- Për Burger Topping:
- 1/2 filxhan majonezë
- 1/4 filxhan feta (i shkrirë)
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 2 teaspoons pluhur djegës (butë)
- Opsionale: 1/4 lugë çaji / 1.25 ml piper shprishur
Si ta Bëni
- Kombinoje përbërësit e lartë të hamburgerit në një tas të vogël plastike ose qelqi.
- Mbuloni me mbulesë plastike dhe ftohuni derisa burgers janë gati për të shërbyer.
- Ngrohni skarë për ngrohje të mesme.
- Kombinoje qengjin terren me përbërësit e mbetur.
- Formoni në 4-5 patties dhe vendosni në grilë. Cook për 6-7 minuta në anën, ose derisa mishi ka arritur doneness dëshiruar.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe vendoseni në simite të pjekur (ose pita të ngrohura) me marule, feta domate, qepë të kuqe dhe një lugë shtambuli.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 502 |
| Fat i shëndoshë | 37 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 119 mg |
| sodium | 739 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 31 g |