Kjo është një kthesë e këndshme për një shaminë tradicionale. Kjo recetë bën thirrje për një marinadë sangri dhe salcë që është e sigurt për të rritur një fileto të shijshme tashmë të shijshme. Shërbejeni me patate të skuqura në muajt e ftohtë dhe me një sallatë të shijshme patate të kripur gjatë verës. Ju do ta doni këtë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 4 kile / 1.7 kg gjedhi viçi
- 1 filxhan / 240 ml zinfandel
- 1/4 qepë, copëtuar imët
- 4 karafil hudher, i grirë
- 2 chipotle qen i konservuar chilies, i grirë
- 3 lugë / 45 ml sekondë trefishe
- 2 lugë / 30 ml pluhur djegës
- 3 lugë / 45 ml ujë
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 1 lugë çaji / 5 ml zest portokalli
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi, toka
Si ta Bëni
1. Vendi gjizë në një enë të madhe, të thellë. Kombino përbërësit e mbetur në një tas të madh përzierës dhe derdh mbi mish. Sigurohuni që të gjitha sipërfaqet e buqit të jenë të veshura mirë. Pjata e mbuluar me përfundimin e plastikës dhe lejoni të martoheni në frigorifer për 2-4 orë. Hiq bretkosa, por rezervoni marinadën për më vonë, duke ruajtur në frigorifer.
2. Përgatisni duhanxhin. Ju do të dëshironi që ajo të pi duhan për rreth 5-7 orë në 220-230 gradë F / 105-110 gradë C.
Vendoseni gjoksin në duhan dhe gatuaj derisa temperatura e brendshme të arrijë 185 gradë F / 85 gradë C. Hiqni shiritat nga pirja e duhanit dhe përfundoni fort në fletë metalike prej alumini. Le të vendosni për tridhjetë minuta.
3. Vendi marinadë të rezervuar në tigan dhe të sjellë në një zierje të lartë për 1-2 minuta. Ulja e nxehtësisë dhe zierje në mes të ulët deri në të ulët për një tjetër 8-10 minuta ose derisa salcë fillon të trash. Hiq nga nxehtësia dhe shërbej salcë sangria mbi gjizë feta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 576 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 202 mg |
| sodium | 887 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 66 g |