Kjo krem ëmbëlsirë me çokollatë të shijshme është bërë me patate të skuqura me çokollatë, gjalpë dhe krem kosi. Është një krem ëmbëlsulje e butë dhe e butë me pak zhurmë nga kremra e tymosur.
Përdorni krem ëmbëlsirën në krye të një tortë, cupcakes ose tortë Bundt. Tangja e kremës së acidit i jep aromë të ëmbël kremëzim unik dhe të mrekullueshëm.
Ky krem ëmbëlsirë me çokollatë është një recetë e ngjashme. Është bërë me kakao në vend të patateve me çokollatë. Një çokollatë krem djathë krem ëmbëlsirash është një tjetër opsion i madh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 copë patate të skuqura me çokollatë (semisweet)
- 1/4 copë gjalpë
- 1/2 filxhan krem kosi
- 1 lugë çaji vanilje
- 1/4 lugë çaji kripë
- 2 1/2 deri 2 3/4 gota sheqer (sifted, confectioners ')
Si ta Bëni
- Në një tas apo enë prej çeliku të pandryshkshëm mbi ujë të nxehtë të nxehtë, shkrijeni copëzat e çokollatës me gjalpë.
- Hiqeni enën ose tasin nga tava e ulët dhe përziheni me salcë kosi, vanilje dhe kripë.
- Ngadalë mundi në sheqerin e konfeksioneve deri sa të arrihet qëndrueshmëria e dëshiruar e përhapjes.
- Bën çokollatë me krem ëmbëlsirë me çokollatë për rreth 2 duzinë cupcakes ose një tub ose tortë Bundt ose tortë me 2 shtresa.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2623 |
| Fat i shëndoshë | 120 g |
| Fat i ngopur | 71 g |
| Fat i pangopur | 34 g |
| kolesteroli | 196 mg |
| sodium | 74 mg |
| karbohidratet | 382 g |
| Fibër diete | 13 g |
| proteinë | 14 g |