Ky salcë e lehtë e sheqerit kafe është e butë dhe e butë. Shijen e vaniljes këtë salcë të thjeshtë. Shto një dash të kanellës ose arrëmyshk për aromë erëz. Ose përdorni aromë rum në vend të vaniljes.
Kjo salcë e sheqerit ngjyrë kafe është një shkëlqim i shkëlqyeshëm për buding bukë, waffles, tortë paund, ose byrek me molla.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan kafe sheqer (i paketuar)
- 2 lugë shurup misri
- 1/4 copë gjalpë
- 1/2 filxhan krem të rëndë
- 1 1/2 lugë çaji vanilje
Si ta Bëni
Në një tigan të vogël mbi nxehtësinë e mesme, lëvizni së bashku shishe kafe, shurup misri, gjalpë, krem të rëndë, dhe vanilje. Sillni përzierjen e një çiban duke ngërçur shpesh. Ulja e nxehtësisë në mes të ulët dhe vlim me butësi për 5 minuta.
Hiqeni salcën nga nxehtësia. Salcë e sheqerit ngjyrë kafe do të rritet ndërsa ftoh.
Shërbyer mbi buding bukë, tortë, byrek, këpucar, ose akullore.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Recetë me Rich Vanilla Custard
Kokrra me kafe me sheqer me sheqer
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 86 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 16 mg |
| sodium | 7 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |