Kjo tortë çokollate me çokollata është e lehtë për t'u bërë me një përzierje me tortë dhe është e ngarkuar me patate të skuqura me çokollatë, kunguj të njomë të copëtuar dhe arra.
Shiko gjithashtu
Kunguj Recipes Bukë dhe Cake
Bukë e kastravecit të kungullit
Buka Orange-Bollgur Kungull i njomë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 4 ounces gjalpë (zbutur)
- 4 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1/4 lugë çaji ekstrakt bajame
- 1 filxhan krem kosi
- 1 përzierje cake (karamele me çokollatë, me puding në përzierje, rreth 18.25 ounces)
- 1/2 lugë çaji kanellë (tokë)
- 1 medium
- kungull i njomë (copëtuar, rreth 1 1/2 filxhanë copëtuar)
- 1 copë patate të skuqura me çokollatë (semisweet)
- 1 filxhan pecans (copëtuar, apo arra)
Si ta Bëni
- Grease dhe miell një pan 12-filxhan Bundt tortë ose 10-inch një copë tortë tortë tub. Furrë ngrohjes në 325 gradë F (350 gradë F për një pan të lehta).
- Në një tas përzierës me mikser elektrik, mundi gjalpin deri në dritë; mundi në vezë dhe aromat. Beat në salcë kosi dhe kanellë, pastaj ngadalë mundi në përzierje tortë. Llokoçis në kungull i njomë, patate të skuqura çokollatë, dhe pecans.
- Llokoçiseni luginën në kavanozin e përgatitur dhe piqni për 40 deri në 50 minuta, ose derisa një kruese dhëmbësh ose testues i tortës të dalë i pastër kur futet në qendër të tortës.
- Cool në një raft për 15 minuta. Invert cake mbi një pjatë shërbejnë për të ftohur plotësisht. Frost tortë ose pluhur me sheqer pluhur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 784 |
| Fat i shëndoshë | 63 g |
| Fat i ngopur | 32 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 164 mg |
| sodium | 71 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 10 g |
| proteinë | 14 g |