Ky është një recetë me shije të shijshme aziatike të fryra të pjekur në skarë që mund të përgatitet për çdo rast. Përzierja e aromave ëmbël, erëz dhe kripë punon me të vërtetë mirë për këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 rosë e tërë, rreth 5-6 paund / 2.3-2.6 kg
- 3/4 filxhan / 180 ml hoisin salcë
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë gjelle / 30 ml mjaltë
- 2 teaspoons / 10 ml paste paste (përdorni pak nëse preferohet
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
Si ta Bëni
Hiqni grushtat, qafën dhe yndyrën e tepërt nga rosat. Bëni copa të vogla përgjatë gjirit të ducks dhe vendosni në një tenxhere të madhe të mbushur me ujë. Mbuloni, derdhni një ulje, zvogëlo dhe lëreni të ziej për 15 minuta. Hiqni duckin nga tenxhere duke lejuar që yndyra e tepërt të kullojë. Ngrohni skarë për ngrohje të lartë. Vendi duck në një gjellë të cekët xhami dhe pat thatë me peshqir letre. Sezoni me hudhër, piper dhe kripë. Këmbët dhe krahët lidhin me spango kuzhine.
Vendi në skarë mbi nxehtësinë e lartë të drejtpërdrejtë dhe kuzhinier për 30 minuta. Kombinoje hoisin me paste paste dhe mjaltë. Bie me 1/4 filxhan përzierje hoisin dhe lejo të gatuaj për 10-15 minuta të mbetura. Hiqni dhe lejoni që duck të pushojë për 10 minuta përpara se të presje në feta. Fetë dhe shërbejnë me salcë ngrohur hoisin në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1647 |
| Fat i shëndoshë | 130 g |
| Fat i ngopur | 44 g |
| Fat i pangopur | 59 g |
| kolesteroli | 382 mg |
| sodium | 1,176 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 89 g |