Kjo marinadë përdor fuqinë e uthullit balsamic për të tenderuar dhe për shijen e mishit. Punon mirë në viçin, qengjin, shpezët dhe mishin e derrit - sidomos fileto derri .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 240 ml uthull balsamic
- 1/4 filxhan / 60 ml ujë
- 3 lugë / 45 ml paprikë
- 2 lugë / 30 ml kripë (kosher)
- 2 lugë / 30 ml piper limoni
- 1 lugë çaji (5 ml) borzilok (tharë)
- 1 lugë çaji (5 ml) mustardë (farë)
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit.
2. Përdoreni menjëherë ose ruani në një xhami të mbyllur ose enë plastike në frigorifer deri në 7 ditë pas përgatitjes. Mish dhe qengji mund të marinohen për 4 deri në 24 orë në përzierje. Për mish derri dhe shpezë, 4 deri në 6 orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 54 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,348 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |