Këto kokrra të pjekur në skarë janë marinuar në një marinadë të frymëzuar nga indiane dhe të gatuar të nxehtë dhe të shpejtë. Kjo pjatë shkon mirë me oriz ose perime të pjekur në skarë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 bërxolla të brinjëve të qengjit
- 1/4 filxhan (60 ml) ujë
- 3 lugë vaj (45 ml)
- 1/4 filxhan (60 ml) kos
- 1 lugë gjelle (15 ml)
- uthull të bardhë
- 2 karafil hudher, i grirë
- 2 lugë çaji (10 ml) pluhur qepë
- 2 teaspoons (10 ml) pluhur kerri
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur hudhër
- 1 lugë gjelle (15 ml)
- Garam Masala
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur djegës
Si ta Bëni
- Vendi qengji bërxolla në një pjatë të pjekjes së cekët. Kombino përbërësit e mbetur dhe derdh mbi bërxolla. Mbuloni dhe ftohuni për 4 deri në 24 orë.
- Ngrohni skarë për ngrohje të mesme. Vendi bërxolla në një grilë të pjekur mirë dhe të gatuaj për 4 deri në 5 minuta në secilën anë.
- Hiq nga nxehtësia dhe shërbej me chutney tuaj të preferuar ose salcë kos.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2379 |
| Fat i shëndoshë | 161 g |
| Fat i ngopur | 69 g |
| Fat i pangopur | 67 g |
| kolesteroli | 775 mg |
| sodium | 1.834 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 207 g |