Ky recetë me biftek i pjekur në skarë është i thjeshtë për t'u ndjekur. Nëse nuk e keni provuar buallin , ju jeni në një trajtim. Është po aq i përzemërt dhe flavorful si viçi, por është shumë më e pakët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 steaks buall
- 3/4 filxhan (180 ml) verë të kuqe
- 1/3 filxhan (80 ml) vaj ulliri
- 4 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur qepë
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi
- Për salcë:
- 1 qepë të madhe (me feta)
- 1/2 filxhan (120 ml) verë e kuqe
- 2 lugë (30 ml) vaj ulliri
- 2 lugë çaji (10 ml)
- Dijon mustardë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) kripë
Si ta Bëni
1. Vendoseni steaks në një qese plastike të ri-mbyllur. Kombino përbërësit e mbetur dhe derdh mbi steaks. Mbajeni qesen dhe lejoni steaks të marinoni në frigorifer për 4 deri në 8 orë.
2. Ngrohni skarë për ngrohje të mesme. Hiqeni steaksin nga qesja dhe hidhni marinadën. Vendi steaks në djeg dhe kuzhinier për 6 minuta në anën.
3. Hiqni nga nxehtësia, tendë me fletë alumini, dhe le steaks rest për 10 minuta para se të shërbejnë.
4. Për të përgatitur salcën e qepëve, nxirreni vajin e ullirit në tigan të madh.
Cook qepë të lartë për 1 minutë.
5. Shtoni verë të kuqe, zvogëloni nxehtësinë në mes dhe gatuani për 2-3 minuta.
6. Shto përbërësit e mbetur dhe kuzhinier për 5 deri në 6 minuta shtesë. Ulja e nxehtësisë në mes të ulët ose të ulët nëse është e nevojshme.
7. Pasi të jetë gatuar, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni në majë të biftekëve të buallit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 489 |
| Fat i shëndoshë | 29 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 43 mg |
| sodium | 1.320 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 28 g |