Kjo salcë e freskët e boronicës është e shpejtë dhe e lehtë për t'u përgatitur dhe gatuar. Përziejeni salcun me një copë kanellë ose shtoni disa hurmë të freskët të grirë portokalli për shije shtesë.
Shërbyer këtë salcë të shijshme me një darkë pule ose gjeldeti, proshutë ose derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paketë / 12 ounce Kastrati (të freskëta ose të ngrira)
- 1/3 filxhan sheqer (kafe, i mbushur)
- 2/3 filxhan sheqer (grimcuar)
- 1 filxhan lëng portokalli
- Opsionale: 1 lugë çaji zest (portokalli)
- Opsionale: 1 dash kanellë
Si ta Bëni
- Shpëlaj dhe marr kastravecat, duke hedhur frutat e dëmtuara; le menjane.
- Në një tigan të mesëm mbi nxehtësi të lartë, të sjellë sheqerna dhe lëng portokalli në një çiban dhe kuzhinier, nxitje, derisa sheqerna janë tretur.
- Shtoni kastravecat e bardha dhe kanellën e portokallit ose kanellën dhe sillni përsëri një çiban.
- Zvogëloni nxehtësinë në të ulët dhe zierni për 10 deri në 12 minuta, ose deri sa të rriten boronicat.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 66 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |