Kjo recetë e pasur, tradicionale e qumështit të qumështit përdor feta të butë dhe të butë të gjirit në vend të clams. Ju mund të keni chowder gjellë të madhe ushqimesh në më pak se një orë pas duke përgatitur këtë gjellë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 feta proshutë, copëtuar
- 12 oz. pkg. fasule gji, shkrirë nëse ngrirë
- 1 qepë, copëtuar
- 1 filxhan me patate të skuqura
- 1/4 copë selino copëtuar
- 1 filxhan peshk ose mish pule
- 1/4 miell filxhan
- 1/8 lugë çaji piper i bardhë
- 1/4 lugë çaji majmun të thatë
- 2-1 / 2 gota qumësht
- 12 oz. mund të misri, drenazhuar
Si ta Bëni
- Në një stok të madh, proshutë kuzhinier deri në crisp; hiqni nga pan, derdhni në peshqir letrash, shkërmoqeni, dhe vendosni mënjanë. Në drippings, vend fiston dhe kuzhinier për 3-4 minuta deri opak (8-9 minuta për fiston detit). Hiq skuqjet nga tenxhere dhe vendosni mënjanë.
- Në drippings në tenxhere, shtoni qepë, patate, dhe selino dhe kuzhinier për 3-4 minuta. Shtojini peshqit dhe sillni një çiban; të zvogëlojë ngrohjen, të mbulojë dhe të ziehet për 8-10 minuta derisa patatet të jenë të tenderit.
- Në një tas të mesëm, kombinoni miellin, majmunin, piperin dhe qumështin dhe përzieni me teli të derdhur deri në përzierje. Shtoni në tenxhere së bashku me misri drenazhuar dhe të sjellë në një zierje. Cook mbi ngrohjes mesme për 12 minuta, nxitje shpesh deri sa supë është thickened dhe perimet janë të butë.
- Shtoni skuqjet e gatuara dhe zierni për 3-4 minuta derisa skuqjet të nxehen tërësisht.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 651 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 40 mg |
| sodium | 955 mg |
| karbohidratet | 100 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 29 g |