Thirrja e të gjithë dashamirëve të patëllxhanit! Ky recetë hummus përmban patëllxhan e pjekur si përbërësin e tij kryesor, duke krijuar një aromë të tymosur që nuk mund të rrahë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qiqra, drenazhuar dhe shpëlarë, ose ngjyhet nëse përdoret tharë
- 1 patellxhan e vogel
- 3 lugë tahini
- 1 ½ lugë lëng limoni të freskët
- ½ filxhan vaj ulliri
- 3/4 lugë çaji qimnon
- 1 karafil të hudhër, i grimcuar
- 1/2 lugë çaji kripë
- Karafil me majdanoz, copëtuar imët
Si ta Bëni
Lani dhe patëllxhan të thatë. Hiqni rrjedhin dhe prerë patellxhan në copa të rrumbullakta rreth 1/8 "trashë (rreth 1 filxhan). Rub vaj ulliri dhe kripë të lehtë çdo patëllxhan raundin dhe vendin në furrë nën broiler për tre minuta secilën anë. Shikoni ngushtë në mënyrë që patëllxhan nuk djeg.
Në një blender ose përpunues të ushqimit , përzieni kafkesat. Shto patëllxhan, vaj ulliri, tahini, lëng limoni, hudhra, qimnon, majdanoz dhe kripë derisa përbërësit të formojnë konsistencë ngjitëse.
Derdhni përzierjen në një tas të madh.
Garnishes me ndonjë majdanoz të mbetur, mbuluar dhe ftoh për 30 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 320 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 103 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 9 g |