Kur është fjala për recetat e lehtë të korrjes së korrjes, grackat mund të marrin të gjithë vëmendjen, por ju mund të habiteni nga fakti se sa e lehtë dhe e shijshme mund të jetë një kore e thjerrëzuar. Qumështi i qumështit si një përbërës i korrur me byrek mund të tingëllojë i habitshëm për ju, por kërkoni ndonjë shtëpiake nga vitet 1930 dhe ata do t'ju tregojnë se kjo ishte një element kryesor.
Më mirë akoma, kjo recetë e korrjes së qumështit nuk duhet të pjeket dhe është e përkryer për të përdorur për bazën e një byrek me krem, si ky recetë e shijshme e kremrave të sheqerit ose recetë për pjekjen e kekës .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan cornflakes (grimcuar)
- 2 lugë sheqer
- 1/3 filxhan
- gjalpë (i shkrirë dhe i ftohur)
Si ta Bëni
- Plotësisht kombinoni përbërësit.
- Shtypni përzierje në pjesën e poshtme dhe deri në anët e pjatës me byrek 8 ose 8 inç.
- Plotëso sipas dëshirës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 109 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |