Recipe Cake bukë e peshkut
Kjo bukë e dehur nuk mund të jetë më e lehtë. Fillon me një përzierje të tortës. Pjeshkët e konservuara dhe një krem me djathë të lartë përbëjnë këtë tortë bukuroshe bukuroshe dhe të ëmbël.Shih gjithashtu: Recipes Peach | Receta per perzierje cake
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 përzierje e verdhë
- 1 filxhan vaj perimesh
- 4 vezë të mëdha
- 1 3.5 -kontrollo paketën e pudingut të çastit të vaniljes
- 1 filxhan me ujë
- 1 26-ouncecan feta pjeshkë, drenazhuar, rezervuar 3 Tbsp. e shurupit
- 8-ons djathë krem, zbutur
- 1 filxhan sheqer i grimcuar
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 gradë F. Spërkoni një pjatë 9 x 13 për pjekje me llak gatim.
- Përzierje tortë, vaj, vezë, përzierje puding dhe ujë me një mikser elektrik deri sa të qetë. Hidh në pan të përgatitur.
- Peaches shtresë në krye të qëlloj.
- Kumboni djathë krem, sheqer dhe 3 lugë shurup rezervuar bukuroshe me një mikser elektrike deri qetë. Përhapur mbi pjeshkë.
- Piqni 50-60 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 398 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 94 mg |
| sodium | 147 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 10 g |