Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota bollgur
- 1 miell filxhan plus 1 lugë gjelle
- 1/2 lugë çaji shafran i Indisë
- 1 lugë çaji
- pluhur pjekje
- 1 filxhan gjalpi i kripur, i shkrirë
- 1 filxhan sheqer, plus 3 lugë gjelle
- 1 1/2 gota qumësht
- 1/2 filxhan me ujë
- 1/2 filxhan bajame pjekur
Si ta Bëni
Furrë ngroh paraprakisht në 350.Në një tas përzierje kombinoni bollgur, miell, shafran i Indisë dhe pluhurin e pjekjes. Llokoçis për të kombinuar mirë. Në një tas të veçantë kombinoni gjalpë, sheqer, qumësht dhe ujë. Shtoni në përbërës të thatë dhe llokoçisni për të bërë një paste.Pur gatuaj në gjellë të pjekjes 9x13. Sasi e vogël me bajame. Piqeni për 30-35 minuta ose deri në ngjyrë kafe të artë. Lejoni të freskoheni për 15-20 minuta dhe të shërbeni me kafen ose çajin tuaj të preferuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 388 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 44 mg |
| sodium | 174 mg |
| karbohidratet | 45 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 7 g |