Ky recetë me çokollatë të çokollatës së çokollatës mund të whipped shpejt dhe mbushur me vetëm për ndonjë ushqim të orientuar nga ëmbëlsirat. Provoni të përdorni kombinime me arra, fruta dhe salca për crepes tuaj unik. Për të bërë një ëmbëlsirë shumë të pasur, shtoni disa manaferra me kremë të pjekur në shtëpi dhe çokollatë të rruar . Kënaquni!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qumësht
- 1 1/2 filxhan miell
- 1/2 filxhan kakao pluhur
- 6 lugë
- sheqer pluhur
- 2 vezë të mëdha
- 2 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- 1/2 lugë çaji të pastër
- ekstrakt vanilje
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
Futni të gjithë përbërësit fuqishëm derisa mbushja e krepave të jetë plotësisht e qetë; lejo që ajo të pushojë në frigorifer për të paktën 20 minuta para se të bëhet në kreshtat.
Shkrihet një gjalpë pak në një tigan ose tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme të ulët. Shto 3 lugë gjellë në tigan dhe vidhos derisa fundi i tiganit është i mbuluar me qëlloj. Gatuaj krepin për 1 minutë, ose derisa krepja të jetë lagështi pak sipër dhe e artë poshtë.
Lyej skajet e krep, rrëshqisni shpatullën nën atë, dhe pastaj butësisht rrokullisni atë me kokë poshtë në tigan. Gatuani për 1 minutë dhe transferoni krepin e gatuar në një pjatë për t'u ngrohur. Përsëriteni me qëllimin e mbetur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 184 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 84 mg |
| sodium | 328 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 6 g |