Këto cookies gjalpë janë të mbështjellë, të veshura me sheqer kanellë, dhe pjekur në përsosmëri. Kjo recetë është e mrekullueshme për pushimet, dhe ju mund të përdorni çfarëdo hapëse cookie që ju pëlqen!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (zbutur)
- 1 filxhan sheqer
- 1 vezë (rrahur)
- 2 gota miell me qëllim të përgjithshëm (9 ounces)
- 2 teaspoons pjekje pluhur
- 1 bardhë veze (rrahur lehtë)
- 1 lugë gjelle sheqer
- 1/4 lugë çaji kanellë
Si ta Bëni
- Krem gjalpë dhe sheqer dhe llokoçis në vezë mirë-rrahur.
- Shosh miell dhe pluhur pjekje së bashku në një tas tjetër.
- Përzierni përzierjen e miellit në përzierjen me krem për të bërë një brumë të butë. Vendoseni në frigorifer për të ftohur.
- Kur të ftohtë, vendosni në mes letrave të lehta të flakta të letër letre ose letër pergamenë; rrokulliset rreth 1/8-inch thick.
- Gatuani më shumë miell nëse është e nevojshme.
- Pritini në forma dekorative me hapëse cookie dhe vendosni në një fletë të pjekjes të holluar me lehtësi ose me pergamenë. Furçë me të bardhë veze dhe spërkat me përzierje sheqer kanellë. Piqni në 275 ° për rreth 30 deri në 40 minuta ose derisa të buzëqeni lehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 77 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 13 mg |
| sodium | 131 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |