Çfarë do t'ju nevojitet
- 1-2
- të shtëna të ekspres
- Një copë
- qumësht i pjekur (me cilësi të shkrirë
- akullore )
Si ta Bëni
Në një filxhan të macchiato (rreth katër ounce), kryejeni ekspresin me një copë qumështi të avulluar . Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 74 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 14 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |