Ky recetë për përbërësin e shurupit të kafesë mund të përdoret për të shije pije alkoolike dhe jo-alkoolike, ëmbëlsira, ose të përdoret si një krem i akullores.
Ky është në fakt një shurup i thjeshtë me shije kafeje. Proporcionet normale për një shurup të thjeshtë janë dy pjesë të sheqerit në një pjesë të ujit ose të lëngjeve të tjera. Në këtë recetë, përmasat zvogëlohen në një pjesë të sheqerit në një pjesë të kafesë për të nxjerrë shumën maksimale të aromës së kafesë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan sheqer
- 1 filxhan kafe (brewed forcë shtesë)
Si ta Bëni
Si të Bëni 1 Kafe Kafe të Jashtëzakonshme
- Brew 3/4 filxhan kafe me ujë 8 ounces ujë të ftohtë.
Bëni shurup
- Kombinoje kafen e sheqerit dhe ekstra-forca në një tigan të mesëm. Sillni një çiban, duke nxitur vazhdimisht për të shpërndarë sheqer.
- Nxehtësia e ulët dhe zierje për 3 minuta, nxitje shpesh.
- Transferoni shurupin e kafesë në një enë dhe le të vini në temperaturën e dhomës. Sigurohuni dhe ruani në frigorifer fort për një muaj.
- Përdoreni për të shijuar pije qumështi, kokteje alkoolike dhe si shije për desserts ose akullore .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 49 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 0 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |