Perime freskuese dhe të shijshme, të pjekur në skarë , shtojnë shije aq shumë për këto sanduiçe panini . Gëzoni me sallatën tuaj të preferuar dhe një pije freskuese.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 feta krunde bukë
- 1 kungull i njome
- 1 kungull i vogël i verdhë
- 1 piper i zi i kuq
- kripë për shije
- piper për shije
- 8 feta djathë provolone
- 8 lë basil
- 2 lugë majonezë
Si ta Bëni
1. Ngrohni skarë për ngrohje të mesme. Pritini kungull i njomë dhe kunguj gjatësi në feta 1/4-inç. Pritini piper zile në shirita 1/2-inç.
2. Vendoseni në një grilë ose shishë perimesh. Cook për rreth 5 minuta, duke u kthyer herë pas here.
3. Hiqni nga skaji. Top 4 feta bukë me majonezë, veggies i pjekur në skarë, gjethe të freskëta të basileve dhe djathë. Mbylle me bukën e mbetur dhe vendosni në skarë. Lejoni që sanduiçe të gatuhen për rreth 3 minuta në krah.
Hiq dhe shërbe.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 267 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 569 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 15 g |