Uiski në fakt e bën një marinadë të madhe. Jo vetëm që e shton aromën në këtë biftek, por edhe tenderizon mishin. Mos harroni kur përdorni alkool në një recetë, mos përdorni asgjë që nuk do të pini.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 paund / 700 g bisht i kraharorit, rreth 1/2 inç i trashë
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 1/4 filxhan / 120 ml
- uiski
- 1 lugë gjelle / 15 ml mustardë tokë guri
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 1/2 lugë çaji / 2,5 piper i trashë terren i zi
- 2 lugë / 30 ml gjalpë temperatura dhomë
Si ta Bëni
Me një rezultat të mprehtë të thikës, bishti i kraharorit, rreth 1/8 inç i thellë, duke bërë një model diamanti. Përzihet hudhra, mustardë, vaj, uiski së bashku, kripë dhe piper së bashku në tas të vogël. Vendi biftek dhe marinadë në një qese të mbyllur dhe derdh përzierje mbi krye. Sigurohuni që të gjithë biftek është veshur mirë në marinadë, qese vulën dhe vendin në frigorifer për 8-24 orë.
Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Hiqeni biftekun nga qesja dhe hidhni marinadën.
Vendi mishit në skarë dhe kuzhinier për 6-7 minuta për brushing anë me gjalpë në mënyrë periodike. Sapo mishi të ketë arritur dhuratën e dëshiruar, hiqni nga pjekja dhe lejeni mishin për 5 minuta. Fetë në shirita, nëpër grurë dhe shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 625 |
| Fat i shëndoshë | 34 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 150 mg |
| sodium | 1,308 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 49 g |