Ky recetë është një mënyrë fantastike për të shtuar një shpërthim në jugperëndim në një biftek të bardhë. Me një tharje të shpejtë në skarë, paste paste chipotle në bërjen e këtij gjellë shumë flavorful.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogramë / 900 g biftekë
- 2-3 karafil
- hudhër , i grirë
- 1 lugë / 15 ml pluhur djegës
- 3 lugë / 45 ml vaj (grapeseed, avokado, ose canola)
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml chipotle pluhur djegës
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Kombino hudher, pluhur djegës , kripë, vaj dhe piper në një tas të vogël.
- Mix deri sa ajo formon një paste të trashë. Fërkoni paste mbi të gjithë sipërfaqen e biftekit.
- Përfundoni biftekun në mbylljen e plastikës dhe ftohuni për disa orë.
- Ngroheni djegin.
- Grill biftek si një nxehtësi të lartë si ju mund të për 2 minuta. Flip dhe vazhdoni tiganisje për 2 minuta të tjera.
- Lëvizni në një pjesë më të ftohtë të skarë ose pakësoni nxehtësinë në mes dhe vazhdoni të pjekni në tiganisje derisa të bëni. Rreth 4 minuta në krah.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 660 |
| Fat i shëndoshë | 37 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 202 mg |
| sodium | 1.433 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 67 g |