Këto biskota me gjalpë badiava janë tamam si mami. Cookies janë bërë me një kombinim të sheqerit granuluar dhe kafe së bashku me gjalpë badiava dhe shkurtimin.
Brumë cookie është shtypur me një pirun vetëm para pjekjes.
Shiko gjithashtu
Biskota Classic Gjalpë Kikirik Made me gjalpë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/4 gota miell, shosh ose llokoçis para matjes
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- Shkurtim 1/2 filxhan
- 1/2 filxhan gjalpë badiava
- 1/2 filxhan sheqer grimcuar
- 1/2 filxhan sheqer ngjyrë kafe, e mbushur
- 1/2 teaspoon vanilje
- 1 vezë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375 F.
- Fletët e pjekjes së yndyrës ose linjës me letër pergamene.
- Në një tas, kombinoni miellin, kripën dhe pluhurin e pjekjes; le menjane.
- Në një tas përzierës me një mikser elektrik, shkurtoni krem, gjalpë badiava, dhe sheqernat deri në dritë dhe me gëzof. Beat në vanilje dhe vezë.
- Llokoçis në përzierje mielli, përzier mirë.
- Përzierje formë në topa 3/4-inch; vendosni në fletët e pjekjes së përgatitur.
- Flisni çdo cookie me tinjtë e një piruni; dip pirun në miell periodikisht për ta mbajtur atë nga të fërkimit në brumë cookie gjalpë badiava.
- Piqni cookies gjalpë badiava në furrë preheated për rreth 10 deri në 12 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Gjethet Crunchy Gjalpë Kikirik
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 83 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 7 mg |
| sodium | 72 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |