Receta polake piçkë mund të ndryshojë shumë nga qyteti në qytet. Disa janë të lehta, të tjerë janë të errët. Disa kanë fruta të thata dhe arra, disa janë prerë në shtresa dhe të ftohur me çokollatë. Ky recetë është për një "kek me xhenxhefil" të errët, me lagështi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan mjaltë të errët
- 1 filxhan kafe (e fortë)
- 8 ounces gjalpë i pakripur (2 shkopinj)
- 1 lugë çaji kanellë
- 1 lugë çaji karafil
- 1 lugë çaji arrëmyshk
- 3 vezë të mëdha
- 1 filxhan mbushur sheqer ngjyrë kafe të errët
- 3 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 4 gota miell me qëllim
Si ta Bëni
- Në një tigan të vogël, kombinoni mjaltë, kafe, gjalpë dhe erëza. Sillni një çiban dhe hiqni nga nxehtësia. Le të ftohtë të ngrohtë.
- Furrë ngrohjes në 350 gradë. Qendra 2 kanaçe të mëdha ose 3 të mesme me llak gatim.
- Në një tas të madh, kombinoni vezë, sheqer kafe, dhe pluhur pjekjeje. Ngadalë shtoni lëngun e ngrohtë, duke rrahur vazhdimisht me shpejtësi të ulët. Shtoni miellin dhe përziejeni mirë.
- Derdhni përzierjen në pansat e përgatitura dhe piqni 45 deri në 55 minuta ose derisa kruajtja e dhëmbëve të ketë vetëm disa thërrime që ngjiten me të. Le të ëmbëlsira të ftohtë në pan për 15 minuta dhe pastaj të kthehet në një raft tela për të ftohur plotësisht.
- Kjo tortë mban jashtëzakonisht mirë dhe mund të jetë pluhur me sheqer të konfeksioneve ose të lyer me çokollatë në kohën e shërbimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 214 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 70 mg |
| sodium | 166 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |