A nuk mendoni se mund të pjekni një tortë në skarë? Guess përsëri. Kjo tortë e mrekullueshme është e lehtë për t'u përgatitur në skarë derisa ju dhe mysafirët tuaj hani darkë. Shërbyer me një lugë të këndshme cool të akullores së vaniljes për ëmbëlsirë të përsosur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota / 710 g luleshtrydhe
- 2 gota / 475 ml raven
- 1 filxhan / 240 ml sheqer
- 1/2 filxhan / miell 120 ml
- 1/2 filxhan / 120 ml miell i mbështjellë
- 1/2 filxhan / 120 ml gjalpë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml kanellë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml arrëmyshk
Si ta Bëni
1. Derdhni një pjatë të sigurt për pjekje me gatim me llak prej 8 x 8 inç. Përzieni së bashku sheqerin, miellin, gjalpën (të prerë në copa), kënaqësinë, kanellën dhe arrëmyshk. Organizoni fruta në pjatën e pjekjes dhe mbuloni me përzierje në mënyrë të barabartë.
2. Mbuloni me fletë metalike dhe vendosni në skarë të nxehur. Temperatura duhet të jetë rreth 350 gradë F / 175 gradë C.
3. Pas 20 minutave hiqni petë dhe vazhdoni të gatuani për 10 minuta.
4. Është bërë kur frutat do të jenë të butë dhe të lartë një ngjyrë kafe të pasur të artë.
Në qoftë se skaji nxehet shumë nxehtë kapaku hapet një inç ose dy.
5. Hiqni nga nxehtësia dhe lini të qëndroni për 10 minuta. Scoop servings individuale në lojë me birila dhe të lartë me një lugë akullore vanilje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 291 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 31 mg |
| sodium | 181 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 2 g |