Këto biskota të thjeshta, të bëra nga crackers graham vënë së bashku me krem ëmbëlsinj, ishin një element kryesor kur isha duke u rritur. Ata janë kaq të lehtë për të bërë dhe trajtimin e përsosur kur nuk doni të piqni dhe nuk ka asgjë të ëmbël në shtëpi. Ato mund të bëhen me kremtim vanilje ose krem ëmbëlsirë me gjalpë badiava.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (zbutur)
- 4 gota sheqer pluhur
- 3-4 lugë krem të lehta
- 1 lugë çaji vanilje
- kripe kripë
- 1/2 filxhan gjalpë badiava, nëse dëshironi
- 16-20 krisur graham
Si ta Bëni
1. Në tas të mesëm, mundi gjalpë me 1 filxhan sheqer pluhur deri në dritë dhe me gëzof. Gradualisht shtoni sheqer pluhur mbetur alternuar me krem deri krem ëmbëlsirash është me gëzof dhe konsistencë e dëshiruar. Mundo në vanilje dhe kripë.
2. Nëse jeni duke përdorur gjalpë badiava, shtoni tani. Ose ndani krem ëmbëlsirën në gjysmë dhe bëni gjysmë gjalpë badiava dhe gjysmë vanilje.
3. Përhapni një pjesë bujare të kremtimit në një grimcave graham, të lartë me një tjetër, dhe shtrydh butësisht.
Hani menjëherë, ose mbuloni dhe le të qëndrojnë disa orë. Krisurët Graham do të merrni më të butë si ata thithin lagështi nga krem ëmbëlsirash. Unë personalisht e dua atë, por nëse nuk e bëni, hani menjëherë.
Cookies Mintny Mint
Bare të veçanta Kay
Asnjë Cookie Cookies Gjalpë Çamçakëz Kikirik
Gjalpë Çamçakëz Kikirik Bonbone
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 486 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 31 mg |
| sodium | 222 mg |
| karbohidratet | 73 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |