Halibut është një peshk i madh për skarë sepse është aq i shkathët dhe mund të marrë kaq shumë flavors të ndryshme. Kjo recetë është e ngarkuar me hudhra dhe bimë që shije peshkun pa e mbingarkuar atë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 patëllxharë (6 ounces / 170 g secila)
- 1/2 filxhan / 120 ml vaj ulliri
- 6 karafil hudher, i grirë
- 2 lugë / 30 ml lëng limoni
- 2 lugë / 30 ml majdanoz të freskët
- 2 teaspoons / 10 ml basil të thatë
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 2 lugë çaji / 10 ml piper i zi
Si ta Bëni
Kombinoje vaj ulliri, hudhra, lëng limoni , majdanoz, borzilok, kripë dhe piper dhe derdhni në një qese të mbyllur. Shto shijen e halibut, thua qese me dhe ftohuni për 30 minuta.
Ngroheni djegin. Hiqeni dorën nga qesja dhe vendoseni në skarë të nxehtë. Griloni për 4-6 minuta në krah. Peshku është bërë kur arrin një temperaturë të brendshme prej 145-150 gradë F. Hiq nga nxehtësia dhe shërbej me perimet tuaja të preferuara të pjekur në skarë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 487 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 21 g |
| kolesteroli | 102 mg |
| sodium | 1.312 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 41 g |