Ky maja e lehtë e skuqur e Jugut është bërë me kernele të freskëta misri, gjalpë, sheqer opsional, dhe seasonings. Shto një yndyrë pak yndyrë për shije shtesë.
Nëse misri nuk është super i freskët dhe i ëmbël, ju mund të dëshironi të shtoni një lugë çaji sheqer të grimcuar për të ëmbëlsuar atë.
Konsideroni sauteeing disa qepë copëtuar finely dhe piper i ëmbël në gjalpë para se të shtoni misër. Kjo bën një gjellë të shijshme dhe të gjallë. Përndryshe, shtoni një sasi të vogël piper i përpunuar finely papastër ose piper chipotle për disa ngrohje. Një dash i piper i kuq do të ishte i mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- kernelit të grurit të freskët , rreth 6 veshë
- 2 lugë gjelle gjalpë, ose përdorni drippings pjesë proshutë
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
- Sheqeri, opsional
Si ta Bëni
- Në një tigan të rëndë, gjalpi i nxehtësisë mbi nxehtësinë mesatare deri në shkumë.
- Shtoni kernelit të freskët të misrit; gatuaj për 15 minuta, duke nxitur shpesh.
- Nxehtësia e ulët nëse është e nevojshme për të mbajtur gjalpin nga djegia.
- Sasi e vogël me kripë dhe piper. Shijoni dhe rregulloni erëza, dhe shtoni rreth 1 lugë çaji sheqeri nëse dëshironi.
Këshilla dhe ndryshime
- Fiesta Corn - Shto 2 lugë qepë të grirë finely dhe 2 lugë gjelbër dhe / ose të kuq piper i prerë imët. Cook në tigan për 2 minuta para se të shtoni misër.
- Chipotle Corn - Mince rreth 1/2 deri në një piper të tërë chipotle në salcë adobo dhe shtoni atë në misër disa minuta para se të bëhet gatim.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 70 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |