Bërja e croutons tuaj kthen një sallatë të mirë në një sallatë të madhe. Ky recetë me crouton ka për qëllim të zbukuroj një sallatë cezar, por do të punojë pothuajse çdo gjë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 karafil hudhër (i grirë shumë mirë)
- 1/2 filxhan
- vaj ulliri
- 1 (8-ons) copë baguette franceze ose bukë të ngjashme stil (për rezultatet më të mira, përdorni bukën e përditshme)
- 3/4 filxhan i freskët "djathë i vërtetë" i parmezave (shitur si Parmigiano-Reggiano)
- 1/2 lugë çaji bimëve të thata italiane
- 1/2 lugë çaji
- spec i kuq
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi (tokë e freskët)
Si ta Bëni
- Kombino hudher dhe vaj ulliri në një tas të vogël përzierës. Le të uleni në temperaturë dhome për të mbushur së paku 4 orë.
- Derdhni furrë në 300 F.
- Pritini bukën në kube prej 1 inç dhe shtoni në një tas të madh përzierës. Shtoni 1/2 filxhan djathi, bimët e thata, paprikë, kripë, piper i zi dhe cayenne. Tërhiqni vajin e hudhrave mbi kube të bukës, duke shtypur hudhërin me pjesën e prapme të një lugë për të marrë çdo pikë të mirësisë bujare. Hidhni me një shpatull derisa buka të jetë e veshur në mënyrë të barabartë.
- Derdhni përzierjen në një fletë për pjekje dhe vendoseni në një nxehje të nxehtë për 15 minuta. Hiq, dhe llokoçis croutons, si ato jashtë do të gatuaj më shpejt se ata në qendër. Kthehu në furrë, dhe kuzhinier për 15 minuta të tjera.
- Hiqni nga furra dhe spërkatni 1/4 e djathit të fundit mbi croutons. Kthehuni në furrë dhe gatuajini për 10-15 minuta, ose derisa të skuqeni dhe të brumosur. Lejo të ftohet plotësisht para se të ruhet në një enë hermetike.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 260 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 7 mg |
| sodium | 302 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 7 g |