Rutabagas flavored pure flavored bërë një gjellë e madhe anësore për çdo mish ose pulave. Këto janë të shijshme me patate dhe proshutë ose me një rosto të pjekur.
Rutabagas janë më të ëmbël se të afërmit e tyre të ngushtë, rrepën. Ata mendohet të jenë një kryq i lashtë midis një rrepsi dhe një lakër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 deri në 3 paundë rutabagas
- 2 lugë çaji kripë
- 1/3 copë gjalpë
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren i freskët
Si ta Bëni
- Peel rutabaga; prerë në copa.
- Vendosni copat në një tigan të madh dhe mbuloni me ujë.
- Shto 1 lugë çaji të kripës.
- Sillni një çiban; të zvogëlojë ngrohjen, të mbulojë dhe të ziehet për rreth 25 deri në 30 minuta ose deri në tender.
- Drain dhe le të thatë në një colander ose në tigan me ajar lartë.
- Mash rutabagas me gjalpë, 1 lugë çaji kripë, dhe piper i zi.
Këshilla të ekspertëve
Pak derdhi rutabagën në çantat e magazinimit të frigoriferit dhe shtrydhni sa më shumë ajër sa të jetë e mundur.
Freeze për deri në 12 muaj. Ngrohja e ngrirë mishëroi rutabagën në një tigan mbi ngrohjen mesatare dhe të ulët. Cook, nxitje shpesh, derisa rutabaga është e nxehtë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 161 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 27 mg |
| sodium | 799 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 2 g |