Gatim asparagus në skarë me të vërtetë ndihmon për të sjellë nga shijen e saj natyrore. Kini kujdes të mos e kapërcejnë atë, megjithatë, asparagus duhet të ketë një përplasje të vogël.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile (450 g) asparagus, i shkurtohet
- 6 domate, të pjekur dhe të përgjysmuar
- 1/2 filxhan (120 ml) vaj ulliri
- 3 lugë (45 ml) uthull balsamik
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 lugë gjelle (15 ml) mustardë
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
1. Ngrohni djegin. Në një pjatë të pjekur të cekët, shpoje asparagus me vajin e ullirit dhe disa kripë dhe piper.
2. Hiqeni nga pjatat dhe vendosni në skarë. Dip pjesën e prerë të domate në vaj ulliri të mbetur. Le asparagus vuaj për 2 deri në 3 minuta pastaj shtoni domate, cut-side poshtë. Grill deri në tender.
3. Në një tas të vogël kombinoni uthull balsamik, hudhër, mustardë dhe vaj ulliri që mbetet nga pjata e pjekjes.
Përzihet mirë. Vërshëllen mbi perimet e pjekur në skarë dhe shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 374 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 20 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 143 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 7 g |