Kumbullat e çmendur Damson janë të dyja të larta në sheqer dhe disi të hidhur. Lëkura shkon nga një ngjyrë blu e errët deri në të zezë. Është një varietet i mirë i kumbullës veçanërisht për bllokime dhe ruajtje.
Meqë shumica e kumbullave të Damsonit janë "gërvishtje", mund të jetë e vështirë të veçosh gurin nga fruti. Nëse gropat janë shumë kokëfortë, ju mund të skuqini të gjithë me gropa të mbetura.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan sheqer i grimcuar (pak më shumë nëse kumbulla është e kripur)
- 1/2 filxhan me ujë
- 1 shkop kanellë
- 2 kilogram kumbulla damson, vuri përballë
Si ta Bëni
- Kombinoje sheqerin, ujin dhe shkopin e kanellës. Vlim për 3 minuta, ose derisa përzierja është e shëndetshme.
- Shto kumbulla në shurup dhe të sjellë një çiban. Ulja e nxehtësisë, mbulimi dhe zierja e kumbullës për rreth 10 minuta, ose deri në një kohë mjaft të butë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Kompleksi i ngadaltë i gatuar me kanellë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 254 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 65 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 2 g |