Ky recetë supë e asparagusit është një shembull i shkëlqyer i shkollës më pak të gatshme. Është vetëm një pure e thjeshtë e asparagus me pak krem. Rezultati është një supë e shijshme e asparagusit që shije si ... asparagus!
Bëni 6 Pjesë të Supave të Asparagusit
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 bunches asparagus, larë, fundeve drunjtë trimmed off
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 viç pule ose perime
- 1/2 filxhan krem të rëndë
- piper shprishur në shije
- kripë për shije
Si ta Bëni
Pritini asparagit në copa prej 1 inç dhe vendosni mënjanë (rezervoni disa këshilla për garniturën - shih shënimin më poshtë). Në një tenxhere supë, shkrihet gjalpë mbi ngrohjes mesme; kur ajo fillon të shkumë shtoni hudhër dhe kuzhinier për 30 sekonda. Shtojeni stokun dhe asparagun dhe nxirrni. Cook për rreth 5 minuta, derisa Asparagus është i butë, por ende i gjelbër.
Kur asparagus është i gatshëm, hiqni nga nxehtësia dhe pureja duke përdorur një shkop, ose blender të rregullt.
Hidheni përsëri në tenxhere. Shto krem dhe kuzhinier në të ulët deri nxehtë përmes. Sezoni për shije me kripë dhe cayenne. Rrudo supë asparagus në lojë me birila dhe të shërbejë të nxehtë.
Shënim: Nëse dëshironi, rezervoni disa këshilla asparagash për të zbardhur dhe zbukuruar pjesën e sipërme, së bashku me një rreshqitje shtesë të kremit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 128 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 28 mg |
| sodium | 139 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |