Kjo tortë shumë e popullarizuar, më shpesh e përgatitur në një pan të veçantë të bajames, mund të gjendet në pothuajse çdo skandinav amerikan të bashkuar ose të pazarit. Prishja e bajameve shton një pasuri të butë me recetë standarde.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/8 filxhan bajame me feta
- 1/2 filxhan margarinë (ose gjalpë, zbutur në temperaturën e dhomës)
- 1 1/4 filxhan sheqer
- 1 vezë
- 1 1/2 lugë. ekstrakt bajame
- 2/3 filxhan qumësht
- 1 1/4 miell filxhan
- 1/2 tsp. pluhur pjekje
- Garniturë opsionale: sheqer pluhur
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350ºF. Kur furrë arrin të ngroh, vendosni bajame në cekët e pjekura dhe pjekni në furrë për 8 deri në 10 minuta, derisa të pakësohet lehtë.
- Kremni së bashku margarinë dhe sheqer. Llokoçis në vezë, ekstrakt bajame dhe qumësht. Shosh bashku miell dhe pluhur pjekje; llokoçis në qëlloj derisa të përzihet mirë dhe nuk ka gunga mbetur.
- Shtrojeni lehtësisht një tigan me bajame ose një copë bukë me llak gatim. Sasi e bajameve të thekur në pjesën e poshtme të tiganit, dhe pastaj derdh paratë në krye.
- Piqni në furrë deri në ngjyrë kafe të artë, rreth 40 minuta. Ftojeni tërësisht në tigan për të parandaluar që tortura të prishet kur hiqet; spërkatni me sheqer pluhur , nëse dëshironi, para se të shërbeni. Cake ngrin bukur.
Yield : 18 feta Cake Almond Scandinavian.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 126 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 14 mg |
| sodium | 146 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |