Shumë marinada injeksion janë ndërtuar rreth një shije Cajun. Kjo është e butë në nxehtësi, por e pasur me shije barishte. Sigurohuni që bimët që përdorni i keni në tokë në mënyrë që ata të përshtaten me gjilpërë me injektim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan
- vaj ulliri
- 3/4 filxhan verë të kuqe
- 1 lugë gjelle erëza italiane
- 1 lugë gjelle
- Uthull balsamike
- 1 lugë çaji piper i zi
Si ta Bëni
- Sigurohuni që erëza juaj italiane është tokë e imët. Nëse keni nevojë për të, drejtojeni atë përmes një mulli me erëza ose një llaç dhe pllakë.
- Kombinoje të gjithë përbërësit dhe përzierje mirë. Kjo marinadë do të zgjidhet kështu që ju duhet të jepni një trazim çdo herë që rifreskoni gjilpërën.
- Sezoni jashtë nëse doni. Turqia e gatuar sipas udhëzimeve . Hidhni marinadën e mbetur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1606 |
| Fat i shëndoshë | 162 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 118 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 13 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |