Kjo është një tortë e modës së vjetër të bërë me melankëza dhe erëza. Mbajeni këtë kek me brymë me krem të nxehtë dhe spërkatni me një kanellë të vogël.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- miell me qëllim , para se të matet
- 1/3 filxhan sheqer
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1 lugë çaji sode buke
- 1 lugë çaji kanellë
- 1 1/2 lugë çaji terren xhenxhefil
- 1/2 lugë çaji karafil terren
- 1/2 filxhan gjalpë i shkrirë
- 1 filxhan
- melasë
- 1 vezë
- 1/2 filxhan
- qumësht dhuroje ose tharbem (1 lugë çaji uthull dhe qumësht të mjaftueshëm për të bërë 1/2 filxhan)
- 1/4 filxhan ujë të nxehtë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Shoshitini së bashku miellin, sheqerin, kripën, pluhurin e pjekjes, sodën e pjekjes dhe erëzat.
- Llokoçis në gjalpë të shkrirë, melasë, vezë, dhe dhallë ose qumësht kosi.
- Mundo në ujë të nxehtë.
- Derdhni qëllojeni në një pan katror me madhësi prej 8 inç.
- Piqni për 45 deri në 50 minuta, derisa tortë të kthehet mbrapa kur prek lehtë në gisht.
Shijoni kek me gjalpë me krem whipped ose salcë limoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 293 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 52 mg |
| sodium | 363 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |