Me pluhurin e tyre të shijshëm të djathit të parmesan, pluhur hudhër, kripë dhe piper, këto karrota shijojnë pothuajse më shumë si skuqur frutash - dhe janë po aq varur! Kjo është një pjatë e lehtë për t'u bashkuar që do të kalojë veçanërisht mirë me fëmijët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 karrota me qese prej 1 kile (ose 1 karrota paund, të prera, të prera në copa prej 2 inç dhe të përgjysmuar ose të çara për të bërë shkopinj)
- 2 lugë
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 1/4 lugë çaji hudhër pluhur
- 2 lugë djathë parmesan (i integruar)
- 1/2 lugë çaji Kripë Kosher
- 1/4 lugë çaji piper i zi
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375 F. Rreshtoni një fletë pjekjeje me letër pergamene.
- Vendos karrota në një tas. Hedhin me vaj ulliri, spërkatni me pluhur hudhër, djathë parmesan, kripë dhe piper. Llokoçis karrota në tas për të veshur plotësisht me vaj dhe seasonings.
- Përhapni karrota në një shtresë të vetme në fletën e pjekjes së përgatitur. Piqni në furrë për 40 deri në 50 minuta, duke nxituar në gjysmë të rrugës për të kthyer karrota dhe për të siguruar që të gatuhen në mënyrë të barabartë derisa karotat të jenë të butë dhe duke filluar të ngjiten në kafe.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 118 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 413 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |