Ky recetë me mish të pjekur të bukës Brie përmban djathë të nxehtë, të shkrirë dhe mollë të pjekur në një kontrast të shijshëm të shijeve të ëmbla, të kripura dhe tokësore. E gjithë mezeja zgjat më pak se 15 minuta për t'u bashkuar dhe ofron një pjatë elegante për mbledhjen tuaj të ardhshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 raundi brie
- 1 mollë e madhe (e prerë në thonjtë e hollë)
- 1 lugë gjelle sheqer kafe
- 2 lugë
- shurup panje
- Bukë për të shërbyer
- Dekoroj: bajame
Si ta Bëni
Si për të bërë mollë e pjekur Brie:
Ngroheni furrën në 375. Vendosni Brie në një pjatë shërbyese me sobë. Organizoni krojet e mollëve mbi dhe rreth djathit. Sasi e vogël mollë dhe Brie me sheqer kafe dhe rreshkis shurup panje mbi të.
Piqni mollët dhe Brie për 10 deri në 12 minuta, derisa mollët janë thjesht të butë dhe djathi është i nxehtë në të gjithë. Garnizoni mollat e pjekura dhe Brie me bajame, nëse dëshironi, dhe shërbejeni me bukë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 98 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 27 mg |
| sodium | 18 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 10 g |