Çfarë do t'ju nevojitet
- Për Syrup:
- 2 1/4 gota sheqer
- 1 1/2 gota uji
- 2 lugë lëng limoni (1 limon ose 2 lugë lëng portokalli)
- 1 lugë çaji mjaltë (opsionale)
- Për tortën:
- 2 gota bollgur
- 1 filxhan sheqer
- 1 gjalpë ngjit (zbutur)
- 1 filxhan qumësht (i tërë)
- 1 1/2 lugë çaji vanilje ekstrakt
- 1 lugë gjelle
- pluhur pjekje
- 1 lugë gjelle pjekje sode
- 2 vezë
- 1 bajame qese (ndarje blanched)
- Opsionale: krem whipped
Si ta Bëni
Përgatitni shurupin për herë të parë. Shpërndani sheqerin në ujë në një tigan të mesëm. Shto lëng limoni dhe të sjellë një çiban. Sapo shurupi fillon të valojë, shtoni në mjaltë. Zvogëloni nxehtësinë dhe lejoni të zieni ngadalë për rreth 8-10 minuta. Hiq nga nxehtësia dhe mënjano.Ngroheni furrën në 350 gradë. Lyej lehtë dhe miell një enë pjekjeje 9x12. Luani së bashku gjalpën dhe sheqerin në një tas përzierës. Shto vezë dhe vanilje. Në një tas të veçantë, kombinoni bollgur, pluhur pjekje, dhe sode buke. Shtoni ngadalë gjalpë dhe përzierje vezësh. Llokoçis në qumësht. Përzierje në pjatë për pjekje dhe të butë me lugë. Merrni një thikë gjalpë dhe bëni vija diagonale nga e majta në të djathtë dhe të plotë për të bërë forma diamanti. Vendosni një bajame në qendër të çdo diamanti. Piqni për 25 minuta. Hiqeni torta nga furra dhe derdhni shurup mbi tortë derisa nuk mund të absorbohet më shumë. Lejoni të ftoheni për 20 minuta. Mbajeni menjëherë me një copë krem të whipped.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 545 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 77 mg |
| sodium | 463 mg |
| karbohidratet | 79 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |