Skuqura e skuqura quhen luie wijven friet ose '' skuqura 'të' grave dembel '' në holandisht. Natyrisht, patatet e gatujes me lëkurën nuk janë vetëm më të lehta, por madje mund të jenë më të shëndetshme (disa thonë se shumica e lëndëve ushqyese janë nën lëkurën dhe hiqen me lëkurë). Sido që të jetë, i duam këto patate të skuqura, sepse ato kanë një shije të veçantë patate dhe duket se thith më pak yndyrë se kushërinjtë e tyre francezë. Ne zakonisht i hedhim ato në pak vaj dhe i piqim në furrë, për të zvogëluar më tej përmbajtjen e yndyrës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 patate të mëdha pjekje (larë dhe prerë në yndyrë, strips ose wedges mesme)
- Opsionale: herbs të tilla si rozmarinë ose trumzë
- kripë për shije
- piper shumë shije
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 450 F (250 C).
- Organizoni shirita patate në një shtresë të vetme në një tabaka pjekje të veshur me letër pergamene, të vendosur në raftin e lartë të furrës.
- Hedhin me vaj, sezoni dhe hedhje me duart tuaja. Ju dëshironi që çdo pak patate të shkëlqejë me vaj, por ju nuk dëshironi që ato të përmbyten.
- Piqni për rreth 30 minuta, ose derisa skuqura të arrijë ngjyrën dhe freskinë që ju pëlqen.
- Drain në peshqir letre dhe sezonin me kripë deti dhe piper plasaritur fllad.
Shërbyer me disa majonezë shtëpi dhe një pykë me limon.
Variacioni: Për të xhiruar këto skuqje të thjeshta të pjekura, hidhni me rozmarinë të freskët ose trumzë ose të thata peppers piper i thatë para se të vënë atë në furrë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 69 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 83 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |