Bëni këto patate pure deri në një javë përpara kohe kështu që ju mund të përqendroheni në pjesën tjetër të ushqimit. Patatet e pjekura janë të pasura me shijen e djathit krem dhe krem kosi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 15 patate të mesme (5 paund) (peeled dhe quartered)
- 6 ounces
- krem djathi (temperatura dhomë)
- 1 filxhan
- krem kosi
- 2 lugë çaji pluhur qepë
- 1 lugë çaji
- kripë
- 1/2 lugë çaji
- piper
- 2 bardha veze, pak rrahur
- 1 lugë gjelle gjalpë ose margarinë
Si ta Bëni
- Spërkatni një pjatë të madhe me llak gatim me vaj vegjetal.
- Në një tenxhere të madhe me ujë të valë mbi nxehtësinë mesatare, gatuaj patatet deri në tender kur shpuar me një pirun; hiqni nga nxehtësia dhe ikjes.
- Bëni patate deri sa të mos ketë gunga. Shto djathë krem, salcë kosi, pluhur qepë, kripë, piper dhe bardhë veze; përzihet mirë. Dot me gjalpë ose margarinë. Cool pak, mbuluar, dhe ftoh.
- Ngroheni furrën në 350 gradë F. Merrni patate të pjekura jashtë frigoriferit 30 minuta para pjekjes. Pjek, mbuluar, 40 minuta ose deri steaming nxehtë në qendër. Hiqeni nga furrën dhe shërbejeni menjëherë.
Shënim : Kjo recetë mund të bëhet deri në një javë përpara. Nëse përgatiteni përpara, vendosni në një pjatë për pjekje, të lejoni të ftoheni pak, të mbuloni dhe të ftoheni.
Burimi: Çfarë është Gatim Amerika nga Linda Stradley dhe Andra Cook (Falcon Publishing)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 115 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 41 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |