Një kthesë në klasik, ky recetë me salcë domate beurre blanc përmban salcë tradicionale me gjalpë të pasur me theks të gjallë, domate të freskëta. Përdoreni atë për të theksuar ushqim deti i pjekur në skarë për një pjatë të këndshme dhe të shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 domate (Mish nga 1 domate kumbulle, copëtuar imët)
- 2 lugë uthull (verë e bardhë)
- 3 lugë verë të bardhë (e thatë)
- 2 shallots (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle crème fraiche
- 1 filxhan gjalpë (të ftohtë, të prerë në 16 kube)
Si ta Bëni
Si për të bërë salcë domate bardhë gjalpë:
Në një tigan të mesëm mbi nxehtësinë e mesme të lartë, sillni domate të copëtuara, uthull, verë dhe shallots në një çiban. Vazhdoni zierjen e përzierjes për 3 deri në 5 minuta, deri sa të zvogëlohet dhe të trashet pak. Shto creme fraiche në lustër dhe vlim atë për një shtesë 2 minuta.
Shto gjalpë, një kub të njëkohshëm, duke lejuar çdo pjesë të gjalpë të shpërndahet plotësisht para se të shtoni një tjetër.
Kur e fundit e gjalpë sapo është shkrirë, hiqeni tiganin nga nxehtësia dhe shtypni shallot, nëse dëshironi. Sezoni salcë beurre blanc me kripë dhe piper dhe shërbej menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 435 |
| Fat i shëndoshë | 47 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 124 mg |
| sodium | 11 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |