Nëse jeni duke kërkuar për një kebab me një goditje, kjo është ajo! Qengji është marinuar në një përzierje me aromë të bimëve, duke krijuar një qebap me shije të qengjit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Fileto prej 2 lbs qengji (prerë në kube prej 1 inç)
- 2 speca jeshile
- 2 pints
- domate me qershi
- 2 qepë
- Për Marinadën:
- 2 lugë
- lëng limoni
- 1/2 filxhan vaj ulliri
- 1 lugë çaji hudhër (i grirë)
- 1/2 lugë çaji qimnon
- 1/4 lugë çaji shafran i Indisë (ose më shumë, në varësi të asaj se si djegëse ju dëshironi)
Si ta Bëni
- Deri 24 orë para pirjes së duhanit, kombinoni përbërësit e marinadës dhe derdhni në qese frigorifer.
- Vendi cubes qengji në marinadë dhe ftoh deri sa të gatshëm për të vuaj. Sigurohuni që të gjitha pjesët e qengjit janë të veshura mirë.
- Përgatitni perimet. Lani dhe veggies thatë. Pritini specat jeshil dhe qepë në copa prej 1 inç. Le menjane.
- Përgatitni skewers duke spërkatur një shtresë të lehtë vaj gatimi mbi to për të parandaluar fërkimin.
- Vendi qengjin dhe perimet në skewers.
- Grill kebabs djegës qengji për rreth 5-7 minuta në çdo anë ose deri në dëshirën e dëshiruar.
- Shërbyer me hummus, baba ghannouj , ose cacik turk , një salcë kos kastravec për zhytje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 466 |
| Fat i shëndoshë | 35 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 106 mg |
| sodium | 101 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 29 g |